Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

1408 Македонски преводи (2007) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводот1408 -2007-korekcija.mk.srt (70169бајти) прикажи преглед

Име на издавачот 1408 -2007-korekcija23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени335x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.54 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

1408 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
14081CD385x 1.50luciferMKD
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:1408 download1408 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [de] | Official site [tw] | TFM Distribution [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:1408 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:1408 (eng), Room 1408 (eng), Soba 1408 (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (219188)
[ The Dolphin Hotel invites you to stay in any of its stunning rooms. Except one. ] - A man who specializes in debunking paranormal occurrences checks into the fabled room 1408 in the Dolphin Hotel. Soon after settling in, he confronts genuine terror.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle