Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Undisputed 2: Last Man Standing Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: Undisputed 2: Last Man Standing movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводот1.srt (20499бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56undisputed.2-lpd.avi | 733988864 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Undisputed.II.Last.Man.Standing.2006.DVDRip.XviD.AC3.CD1-WAF | 734318592 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Undisputed II Last Man Standing.[2006].DVDRIP.INTEL.H264.[En | 843822570 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Undisputed 2.avi | 1391349760 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56UNDISPUTED 2.Title6.DVDRip.avi | 713817688 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Undisputed 2 - DVDRip XviD CD1.avi | 732658898 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Undisputed 2 - Last Man Standing (2006).avi | 733773824 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62roor-thefighters2-xvid.avi | 1248112640 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Undisputed II [2006]DVDRip[Xvid]AC3 5.1[Eng]BlueLady.avi | 1574098944 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Undisputed.I.2002.DVDRip.XviD-NoGrp.[UsaBit.com].AVI | 727797760 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57nedivx-pirates4-xvid-cd1.avi | 733669376 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Undisputed 2 dvdrip swesub xvid-Krissilajnen.avi | 939618304 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Champion 2 (2006 Lektor PL).avi | 733978624 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Undisputed 2.avi | 533097458 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Undisputed 2.mkv | 315766235 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63fme-undisp2.avi | 740689920 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Undisputed II; Last Man Standing (2006) DVDRip Xvid DutchRel | 733911040 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Undisputed 2 DVDRip[VectoR].mkv | 538132987 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57undisputed 2.avi | 735264768 | Movie filenames

23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени13422x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Undisputed 2: Last Man Standing на 25 Мбит
Rogue.One.2016.BDRip.x264-SPARKS.mkv (735 MB) Black.Sails.S04E08.HDTV.x264-FLEET.mkv (327 MB)
scorpion.320.hdtv-lol[ettv].mkv (294 MB) lethal.weapon.118.hdtv-lol[ettv].mkv (248 MB)
Undisputed 2: Last Man Standing преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Undisputed.II.Last.Man.Standing.2006.DVDRip.XviD.AC3.CD2-WAF1CD105x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Undisputed 2: Last Man Standing downloadUndisputed 2: Last Man Standing SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Undisputed 2: Last Man Standing movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Champion 2: Last Man Standing (eng), Undisputed 2 (eng), Undisputed 2: Last Man Standing (eng), Undisputed II: Last Man Standing (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (25359)
[ Wrongfully Accused. Unjustly Imprisoned. Now He's Fighting Back. ] - Sequel to the 2002 film. This time, Heavyweight Champ George "Iceman" Chambers is sent to a Russian Jail on trumped-up drug charges.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle