Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Salt Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: Salt movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотSalt CAM XViD-KiNGDOM.srt (57226бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Salt CAM XViD-KiNGDOM25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени12226x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Salt на 25 Мбит
The.Great.Wall.2016.1080p.KORSUB.HDRip.x (3995 MB) Marvels.Iron.Fist.S01E04.WEB.X264-xTV.mk (358 MB)
Why.Him.2016.720p.BluRay.x264-GECKOS.mkv (5595 MB) Marvels.Iron.Fist.S01E01.WEB.X264-xTV.mk (468 MB)
Salt преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
CAM XViD-KiNGDOM / TS.READNFO.XViD - IMAGiNE2CD12x 0.00titlovic
R5.LiNE.XviD-ViSiON / R5.LiNE.Xvid {1337x}-Noir / R5.LiNE.... 1CD26x 0.00titlovic
Directors Cut,BRRip.XviD-trlord2CD34x 0.00titlovic
Salt.2010.R5.LiNE.Xvid {1337x}-Noir1CD95x 0.00titlovic
Salt.2010.R5.LiNE.Xvid {1337x}-Noir1CD4076x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Salt downloadSalt SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [jp] | Sony Pictures [ca] | Sony Pictures [fr] | Sony Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Salt movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Edwin A. Salt (eng), Salt (eng), Salt Ugynok (eng), subtitle by Amir (eng), Солт (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (249556)
[ Don't Trust Salt. ] - A CIA agent goes on the run after a defector accuses her of being a Russian spy.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle