Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

American Pie Македонски преводи (1999) 1CD sub

Преземи: American Pie movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводот57274-american_pie.srt (40638бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56American Pie 1.avi | 702973952 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56American Pie 1 DVDRIP.avi | 734099554 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56American Pie.avi | 731951104 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57American.Pie.1999.ULTIMATE.EDITION.DvDRiP.XviD-HLS.avi | 730699776 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57American.Pie.1999.UNRATED.XviD.AC3.CD1-WAF.avi | 734175232 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61American.Pie.1999.720p.x264.Br.YIFY.mkv | 678882659 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61American.Pie.1999.BDRip.BG.Audio.LoveJesus.avi | 1381928960 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57American.Pie.1999.UNRATED.XviD.AC3.CD2-WAF.avi | 734414848 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67American.Pie.1999.UNRATED.BRRip.XviD.AC3.YeeP.avi | 2270851072 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63American Pie 1999 UNRATED 720p BRRip x264-MgB.mp4 | 2260118075 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57American Pie.avi | 694650880 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62American.Pie.1999.BRRip.XviD.BGAUDiO-KiNGS.avi | 738609152 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачот 57274-american_pie23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени767x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи American Pie на 25 Мбит
The.Flash.S03E17.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264 (1731 MB) Resident.Evil.The.Final.Chapter.2016.720 (5355 MB)
The.Flash.2014.S03E17.HDTV.x264-xTV.mkv (271 MB) Contratiempo ES (2016).avi (1392 MB)
American Pie преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.x264.Br.YIFY1CD112x 0.00titlovic
American Pie [1999]1CD99x 0.00
American Pie (1999)Преводи за нарушено слушање1CD25100x 0.00AcidSt0rM (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:American Pie downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:American Pie movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Mangupi overavaju maturu (eng), American Pie (eng), American Pie 1 (eng), East Great Falls High (eng), East Great Falls High (USA) (eng), Great Falls (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (324824)
[ Boy gets girl. Boy loses girl. Boy gets pie. ] - Four teenage boys enter a pact to lose their virginity by prom night.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle