Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Mean Girls Македонски преводи (2004) 1CD sub

Преземи: Mean Girls movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотMean.Girls.DVDRiP.XViD-DvP.sub (71764бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Mean Girls.avi | 732708864 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Mean Girls 2004 BRRip XvidHD 720p-NPW.avi | 2655608042 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62asa-mg2.avi | 1467755500 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56kings-mg.avi | 750669824 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Mean.Girls.2004.CD1.XviD.AC3.5.1CH-WAF.avi | 734074880 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Mean Girls 2[2011]DVDRip XviD-ExtraTorrentRG.avi | 731095606 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Mean.Girls.2004.1080p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 1399099540 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Mean Girls.avi | 1891070514 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Mean.Girls.2004.720p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 734315577 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Mean.Girls.2004.DVDRip.Xvid-Nile.avi | 1467887616 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57MGirls.avi | 735870976 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Mean Girls.m4v | 373787558 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Mean Girls 2004 720p_scOrp_sujaidr.mkv | 470808669 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Mean.Girls.2004.Bluray.720p.DTS.x264-CHD.mkv | 4687968817 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачот Mean.Girls.DVDRiP.XViD-DvP23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени1000x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Mean Girls на 25 Мбит
The.Flash.2014.S03E08.720p.HDTV.X264-DIM (795 MB) Masterminds.2016.1080p.READNFO.WEB-DL.H2 (3489 MB)
Travelers.S01E03.HDTV.x264-KILLERS[ettv] (229 MB) Gotham.S03E11.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (789 MB)
Mean Girls преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Mean Girls (2004)1CD1271x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Mean Girls downloadMean Girls SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Paramount Pictures
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Mean Girls movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Untitled 'Queen Bees and Wannabes' Project (eng), Bajos csajok (eng), Queen Bees and Wannabes (eng), Sadzageli gogoebi (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (248922)
[ Watch your back. ] - Cady Heron is a hit with The Plastics, the A-list girl clique at her new school, until she makes the mistake of falling for Aaron Samuels, the ex-boyfriend of alpha Plastic Regina George.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle