Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

[Rec] 2 Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводот[Rec] 2 (2009).srt (71107бајти) прикажи преглед

Име на издавачот [Rec] 2 (2009)25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени364x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.to[Rec] 2 downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official [es] | Official site | Official site [fr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:[Rec] 2 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:REC 2: Fear Revisited (eng), [Rec] 2 (eng), [REC] ²: Fear Revisited (eng), [Rec]² (eng), [REC]²: Fear Revisited (eng), Rec 2 (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (61518)
[ Fear Revisited ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle