Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Outlander subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Outlander Македонски преводи (2008) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toOutlander downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Blog | Official site [uk] | Official site [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Outlander movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:A Kívűlálló (eng), Outlander (eng), Вiкiнги (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (67934)
[ It destroyed his world. He won't let it destroy ours. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle