Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"Prison Break" English, Fitz or Percy S01E05 Македонски преводи (2005) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 5

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Prison Break movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотPrison Break 1x05 English, Fitz, or Percy.srt (34968бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Prison.Break.S01E05.iNTERNAL.WS.DVDRip.XviD-SAiNTS.avi | 366954496 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Prison Break (1x05 English, Fitz, or Percy) XviD-mE.avi | 182777092 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Prison Break Season 1 - S01E05 - English, Fitz or Percy.avi | 366962688 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Prison Break - [1x05] - English, Fitz or Percy.mkv | 141543863 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Prison Break - S01E05 - English, Fitz or Percy.DVDRip.XviD.D | 556132352 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58asa-pb-s01e05-480p.avi | 576911016 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Prison.Break.S01E05.WS.DVDRip.XviD-SAiNTS.mp4 | 181684817 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.571233924498_S01 E05 - English, Fitz or Percy.avi | 316693504 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Episode 05 - English, Fitz or Percy.mkv | 103500482 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63chd-pb105-dts-bdrip.mkv | 2344303284 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Prison Break.S01.E05.avi | 338857138 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57PB.S01E05.mkv | 103964618 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Prison.Break.S01E05.toptvshows.net.avi | 182777094 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Prison.Break.S01E05.iNTERNAL.WS.DVDRip.XviD-SAiNTS.avi | 366954496 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69prison.break.s01e05.dvdrip.xvid-wat.avi | 365529088 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Prison Break S01 E05.avi | 371470336 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Prison.Break.S01E05.FRENCH.DVDRiP-LBP.avi | 408391680 | Movie filenames

Име на издавачот Prison Break 1x05 English, Fitz, or Percy25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени379x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Prison Break" English, Fitz or Percy на 25 Мбит
Shooter.S01E03.720p.HDTV.x264-FZHD.mkv (755 MB) Legends Of Tomorrow [2x07] Invasion!.avi (348 MB)
madam.secretary.308.hdtv-lol[ettv].mkv (300 MB) Suicide.Squad.2016.EXTENDED.1080p.BluRay (8956 MB)
Prison Break преводи Македонски S01E05
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prison Break S01E05 720p BluRay ReEnc DeeJayAhmed1CD6x 0.00
hdtv, 720p.BluRay.DTS.x264-ESiR, iNT.DVDRip.AC3.5.1.XviD-M... 1CD17x 0.00titlovic
HDTV.XviD-LOL1CD45x 0.00titlovic
Prison Break S01E051CD2259x 0.00lavoot
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.0 / 10 (2033)
[ ] - Michael gains a necessary piece of information to effect his escape, but can he keep the Warden from kicking him out?
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle