Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Harry Potter and the Half-Blood Prince Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотHarry.Potter.And.The.Half.Blood.Prince.2009.DvDRip-FxM mak.srt (113024бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Harry.Potter.And.The.Half.Blood.Prince.2009.DvDRip-FxM mak25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени2941x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Harry Potter and the Half-Blood Prince преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
TS.XVID-STG1CD25x 0.00titlovic
BRRip H264 AAC-SecretMyth (Kingdom-Release) / 720p.BluRay.... 1CD326x 0.00titlovic
720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON1CD102x 0.00titlovic
DvdRip.Xvid {1337x}-Noir1CD107x 0.00titlovic
DvDRip - FxM1CD102x 0.00titlovic
Hari Poter i Polukrvniot Princ1CD207x 0.00TamaraM
Harry Potter 61CD565x 0.00TamaraM
Harry Potter And The Half-Blood Prince.2009.DvdRip.Xvid {1... 1CD84877x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Harry Potter and the Half-Blood Prince downloadHarry Potter and the Half-Blood Prince SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [au] | Official site [fr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Harry Potter and the Half-Blood Prince movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Hari Poter i polukrvniot princ (mac), Хари Потер и Полукрвниот Принц (mac), The Half-Blood Prince (eng), Harri Potter i napivkrovnyj prync (eng), Гаррi Поттер та напiвкровний принц (eng), Harry Potter 6 (eng), Harry Potter 6 Half Blood Prince (eng), Harry Potter and The Half Blood Prince (eng), Harry Potter and the Half-Blood Prince (eng), Harry Potter And The Half-Blood Prince 2009 (eng), Harry Potter and the Half-Blood Prince: An IMAX 3D Experience (eng), Harry Potter wa al-amir al-hajin (eng), HP 6 (eng), HP and the HBP (eng)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (349854)
[ Dark secrets revealed. ] - As Harry Potter begins his sixth year at Hogwarts, he discovers an old book marked as "the property of the Half-Blood Prince" and begins to learn more about Lord Voldemort's dark past.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle