Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

"Prison Break" Going Under S04E15 Македонски преводи (2008) 1CD srt

Season: 4 - Episode: 15

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотPrison Break 4x15 Going Under.srt (52466бајти) прикажи преглед

							Hash - derivedprison.break.s04e15.hdtv.xvid.lol.avi | 366739456 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.54Prison Break S04E15 - Going Under.avi | 188778496 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55prison.break.s04e15.dvdrip.xvid.topaz.avi | 367048704 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Episode 15 - Going Under.mkv | 123979189 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Prison Break - S04 - E15 - Going Under.mkv | 102502059 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Prison.Break.S04E15.720p.HDTV.X264-DIMENSION.mkv | 1173635846 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Prison.Break.S04E15.SWESUB.HDTV.Xvid-DivXsweden.avi | 366997504 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Prison Break S04E15 720p HDTV Nl subs DutchReleaseTeam.mkv | 602882133 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Prison Break S01E15 720p BluRay ReEnc DeeJayAhmed.mkv | 332591631 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Prison Break 4x15 Going Under.avi | 364338860 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Prison Break 4x15 Going Under.mkv | 102502060 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Prison Break S04E15 Going Under 720p BluRay x265-HaxxOr.mp4 | 177426426 | Movie filenames

Име на издавачот Prison Break 4x15 Going Under23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени543x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.54 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Prison Break преводи Македонски S04E15
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTV.XviD-LOL1CD194x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Prison BreakPrison Break watch online for freePrison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.1 / 10 (1618)
[ ] - When Michael undergoes surgery, he has visions of Westmoreland. Meanwhile, Lincoln and Sucre try to retrieve Scylla before Don and Gretchen sell it.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle