Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Hot Tub Time Machine Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: Hot Tub Time Machine movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотHot Tub Time Machine.2010.R5.Line.Xvid-Noir.srt (137278бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Hot Tub Time Machine.2010.R5.Line.Xvid-Noir25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени12404x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Hot Tub Time Machine на 25 Мбит
Underworld.Blood.Wars.2016.BluRay.1080p. (7010 MB) arrow.516.hdtv-lol[ettv].mkv (248 MB)
Underworld.Blood.Wars.2016.BDRip.x264.AC (1100 MB) A.ultima.Ressaca.do.Ano.2017.720p.BluRay (5885 MB)
Hot Tub Time Machine преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
R5.Line.Xvid-Noir/ R5 DVDRip XviD-MAXSPEED1CD16x 0.00titlovic
Hot.Tub.Time.Machine.2010.1080p.BrRip.x264.BOKUTOX.YIFY1CD212x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Hot Tub Time Machine downloadHot Tub Time Machine SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Hot Tub Time Machine movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Hot Tub Time Machine (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (141341)
[ Kick Some Past ] - A malfunctioning time machine at a ski resort takes a man back to 1986 with his two friends and nephew, where they must relive a fateful night and not change anything to make sure the nephew is born.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle