Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Barbie and the Three Musketeers Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: Barbie and the Three Musketeers movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотBarbie and the Three Musketeers mkd 2009.srt (46505бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Barbie and the Three Musketeers mkd 200923.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени265x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Barbie and the Three Musketeers на 25 Мбит
Jack.Reacher.Never.Go.Back.2016.720p.Blu (4475 MB) Lucifer.S02E11.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (757 MB)
Arrival.2016.DVDScr.XviD.AC3-Eng.avi (808 MB) ARQ.2016.HDRip.x264.AAC5.1-OzZY1.mkv (962 MB)
Barbie and the Three Musketeers преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDRip1CD27x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Barbie and the Three Musketeers downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Barbie and the Three Musketeers movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Барбi i три мушкетери (eng)
Рејтинг на филмот:5.9 / 10 (1337)
[ All for one and one for all! ] - It's "all for one and one for all" in this action-filled adventure as Barbie stars as Corinne, a young country girl headed to Paris to pursue her big dream - to become a musketeer!
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle