Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

"Prison Break" S.O.B. S04E19 Македонски преводи (2009) 1CD srt

Season: 4 - Episode: 19

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Prison Break movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотPrison Break 04x19 S.O.B..srt (47726бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Prison Break 04x19 S.O.B23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени971x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Prison Break" S.O.B. на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E06.WEB-DL.x264-RARB (1038 MB) marvels.agents.of.s.h.i.e.l.d.407.hdtv-l (260 MB)
Criminal.Minds.S12E07.HDTV.x264-FLEET.mk (210 MB) Suicide.Squad.Extended.Cut.2016.BluRay.7 (6683 MB)
Prison Break преводи Македонски S04E19
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prison Break 4x01 Scylla1CD194x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.0 / 10 (1201)
[ ] - Michael has an uneasy reunion with Christina, who drops a bombshell regarding Lincoln. Elsewhere, Lincoln races to stop Christina's deadly plan.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle