Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

How High Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотHow High mkd.subtitle.txt (74739бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56How High.DvDrip.Xvid.NeRoZ.avi | 732106752 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57How.High.2001.480p.HDRip.XviD.AC3-LxD.avi | 1607262208 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55how.high.internal.dvdrip.xvid-neptune.avi | 734208000 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57How High.avi | 734076928 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56How.High.2001.DVDRip.XviD.AC3.5CH-SAJ.avi | 1468045312 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56How.High.2001.SWESUB.DVDRip.XviD-java3011.avi | 731213824 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56How High.avi | 732106752 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56How High 2001 DVDRip [H.264-MP4-AAC] ~ Mindbreaker.mp4 | 1453977947 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69How.High.2001.1080p.WEB-DL.AC3.x264-FraMeSToR.mkv | 3837277563 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62vite-divx-hhigh.avi | 732106752 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57How High.avi | 732254416 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57How High (2001) PROPER DVDRip-Soniq.mp4 | 290152155 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57How.High.2001.DVDRip.XviD.AC3-FrOzOnE CD1.avi | 734140416 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57How High.DvDrip.Xvid.NeRoZ.avi | 692838400 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63How.High.2001.720p.HDTV.x264-iLL.mkv | 4691368603 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58How.High.2001.480p.HDRip.XviD.AC3-LxD.avi | 1607262208 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64how high etudiants en herbe !.avi | 726669312 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56ewdp-how.high.xvid.cd1.avi | 734830592 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57So.High.DVDRiP.XViD.2002.German.avi | 733947904 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57How High.avi | 530812094 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57HOW HIGHT DVDRip French.DIVX.AVI | 785307648 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57How.High.2001.DVDRip.XviD.AC3-FrOzOnE CD2.avi | 735105024 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачот How High mkd.subtitle23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени10304x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

How High преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
How.High.2001.1080p.WEB-DL.AC3.x264-FraMeSToR1CD581x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:How High downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:How High movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Étudiants en herbe (eng), How High (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (44627)
[ You got blunt... You got weed..... ] - Two guys by the name of Silas and Jamal decided to one day smoke something magical, which eventually helps them to ace their college entrance exam.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle