Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

"Prison Break: Resurrection" Selfless S04E12 Македонски преводи (2008) 1CD srt

Season: 4 - Episode: 12

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотPrison Break 4x12 Selfless.srt (39640бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Prison Break 4x12 Selfless23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени474x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Prison Break: Resurrection преводи Македонски S04E12
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
hdtv, 720p.BluRay.DTS.x264-ESiR, iNT.DVDRip.AC3.5.1.XviD-M... 1CD187x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break: Resurrection downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.1 / 10 (2081)
[ ] - Michael and the gang pull off the Scylla heist from deep within Company headquarters - but a terrible surprise awaits them.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
download subtitle