Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Smokin' Aces 2: Assassins' Ball Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: Smokin' Aces 2: Assassins' Ball movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотSmokin.Aces.2.Assassins.Ball.UNRATED.DVDRip.XviD-BULLDOZER.srt (75951бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Smokin.Aces.2.Assassins.Ball.UNRATED.DVDRip.XviD-BULLDOZER.a | 731062272 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Smokin.Aces.2.Assassins.Ball.2009.480p.BRRip.XviD.AC3-KPhs.a | 1726633984 | Movie filenames

							Hash - derivedSmokin.Aces.2.2010.DVDRip.XviD.AC3-ViSiON.avi | 1558523904 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Smokin.Aces.2.Assassins.Ball.2010.TVRIP.BGAudio.avi | 734019584 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Smokin' Aces 2 Assassins' Ball [2010 DvDRiP XviD].avi | 733101374 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Smokin.Aces.2.Assassins.Ball[2010][Unrated.Edition]DvDrip-aX | 735213568 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Smokin.Aces.2.Assassins.Ball.2010.DVDRIP.H264-ZEKTORM.mp4 | 735198152 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57wsaIIab.mp4 | 732615831 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Smokin Aces 2 Assassins Ball.avi | 2147588096 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Smokin.Aces.2.Assassins.Ball.UNRATED.DVDRip.XviD-MEDiC.avi | 1498112000 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Smokin.Aces.2.Assassins.Ball.2010.BDRip.x264.DTS-WAF.mkv | 1468171127 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Smokin Aces 2 Assassins Ball 2010 Unrated STV DVDRip x264-RE | 1568785580 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Smokin Aces 2 Assassins' Ball {2010} DVDRIP. Jaybob.avi | 884492600 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Smokin.Aces.2.Assassins.Ball.2009.720p.Bluray.X264-DIMENSION | 4691854681 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56244A7~1.MP4 | 560354193 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57kurir-3-cz.avi | 1465622886 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Smokin.Aces.2.Assassins.Ball.[2010].DvdRip.UNRATED.XVID-Xult | 741661726 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Smokin' Aces 2 Assassins' Ball [2010 DvDRiP XviD].vob | 235735040 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69wsaIIab.mkv | 4248420417 | Movie filenames

Име на издавачот Smokin.Aces.2.Assassins.Ball.UNRATED.DVDRip.XviD-BULLDOZER23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени1395x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Smokin' Aces 2: Assassins' Ball на 25 Мбит
greys.anatomy.1316.hdtv-lol.mkv (233 MB) The.Brand.New.Testament.2015.SLOSubs.BRR (2470 MB)
Rogue.One.A.Star.Wars.Story.2016.720p.Bl (1328 MB) The.100.S04E06.HDTV.x264-SVA.mkv (355 MB)
Smokin' Aces 2: Assassins' Ball преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
UNRATED DvDRip XviD-BULLDOZER1CD11x 0.00titlovic
smokin aces1CD8x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Smokin' Aces 2: Assassins' Ball downloadSmokin' Aces 2: Assassins' Ball SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Smokin' Aces 2: Assassins' Ball movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Coup fumant 2 - Le bal des assassins (eng), Smokin' Aces 2 (eng), Smokin' Aces 2: Assassins' Ball (eng), Smokin' Aces 2: Blowback (eng), Smokin' Aces: Blowback (eng), Untitled Smokin' Aces Prequel (eng)
Рејтинг на филмот:5.1 / 10 (11042)
[ The Director Of SMOKIN' ACES And NARC Presents ] - Walter Weed is an unassuming desk jockey at the FBI when the Bureau uncovers a plot to assassinate him. A team of degenerate, psychotic assassins dispatched by mystery man Hal Leuco to win ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle