Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"Prison Break" The Legend S04E10 Македонски преводи (2008) 1CD srt

Season: 4 - Episode: 10

- All subtitles for this TV Series

Movie for subtitle might be wrong, please help us with correction (1)

Преземи: Prison Break movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотPrison Break 4x10 The Legend.srt (51985бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Prison.Break.S04E10.HDTV.XviD-LOL.avi | 366764032 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Prison Break S04E10 - The Legend.avi | 199360512 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Episode 10 - The Legend.mkv | 155562452 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56prison.break.s04e10.dvdrip.xvid.topaz.avi | 367167488 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Prison Break S01E10 720p BluRay ReEnc DeeJayAhmed.mkv | 332761220 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Prison Break - S04 - E10 - The Legend.mkv | 102455648 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Prison.Break.S04E10.SWESUB.HDTV.XviD[www.TankaFett.com]-Cris | 366974976 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Prison Break - S04E10 - The Legend.DVDRip.XviD.WS.AC3.Dual.A | 556124160 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Prison Break S04E10 The Legend 720p BluRay x265-HaxxOr.mp4 | 176641518 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Prison.Break.S04E10.VOSTFR.HDTV.XViD-PRiSON.avi | 367955968 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Prison Break S04E10 720p HDTV Nl subs DutchReleaseTeam.mkv | 604160577 | Movie filenames

Име на издавачот Prison Break 4x10 The Legend23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени428x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Prison Break" The Legend на 25 Мбит
Manchester.by.the.Sea.2016.720p.BluRay.x (862 MB) Allied.2016.BluRay.1080p.DTS.x264-CHD.mk (10396 MB)
Passengers 2016 1080p WEB-DL x264 AC3-JY (3269 MB) Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E15.HDT (227 MB)
Prison Break преводи Македонски S04E10
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTV.XviD-LOL1CD163x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.3 / 10 (1343)
[ ] - Michael collapses and must go to the hospital. Elsewhere, Sucre steps on a land mine, and Trishanne's surprising secret is uncovered.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle