Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

"Prison Break: Resurrection" Greatness Achieved S04E09 Македонски преводи (2008) 1CD srt

Season: 4 - Episode: 9

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотPrison Break 4x09 Greatness Achieved.srt (48638бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Prison Break 4x09 Greatness Achieved23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени430x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Prison Break: Resurrection преводи Македонски S04E09
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prison Break 4x09 Greatness Achieved1CD317x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break: Resurrection downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.9 / 10 (1791)
[ ] - The team needs to make their way through a 30,000-gallon water main to get to Scylla. Meanwhile, T-Bag fends off an investigation.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle