Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Miss March Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотmiss.march.2009.unrated.dvdrip.xvid-amiable.srt (95249бајти) прикажи преглед

Име на издавачот miss.march.2009.unrated.dvdrip.xvid-amiable23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени1580x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Miss March преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
UNRATED.DVDRip.XviD-AMIABLE1CD28x 0.00titlovic
DvDRip1CD16x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toMiss March downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Fox Searchlight
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Miss March movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Miss February (eng), Miss March: Generation Penetration (eng), Playboys (eng)
Рејтинг на филмот:5.0 / 10 (19329)
[ After four years in a coma, Eugene Pratt is going to be reunited with his high school sweetheart...o ] - A young man awakens from a four-year coma to hear that his once virginal high-school sweetheart has since become a centerfold in one of the world's most famous men's magazines. He and his ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle