Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

P.S. I Love You Македонски преводи (2007) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводот59271-P.S.-I-Love-You.srt (68661бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56P.S.I.Love.You.2007.DvDRip.Eng-FxM.avi | 734500864 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56PS.I.Love.You.DVDRip.aXXo.[UsaBit.com].avi | 735600640 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56P.S.I.Love.You.2007.BRRip.XviD.AC3.D-Z0N3.avi | 2345216000 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56P.S. I Love You [2007]DvDrip[Eng]-FXG.avi | 838131712 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61P.S.I.Love.You.2007.BRRip.XviD-KiNGS.avi | 733044736 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55PS.I.Love.You.[2007.Eng].DVDRip.DivX-LTT.avi | 734412800 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62P.S.I.Love.You.2007.BRRip.XviD.BGAUDiO-KiNGS.avi | 733044736 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65P.S.I.Love.You.2007.720p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 891662680 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61P.S.I.Love.You.2007.480p.BRRip.XviD.DUAL-KiNGS.avi | 1881352192 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65P.S.I.Love.You.2007.1080p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 1580204032 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57refined-psiloveu.mkv | 4695981474 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62P.S.I.Love.You.2007.DvDRip.Eng-FxM.avi | 734500864 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62p.mkv | 4876418894 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57PS. I Love You.avi | 786761728 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57h-psily.mkv | 8954658192 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61PS.I.Love.You.[2007.French].DVDRip.DivX-LTT.avi | 734588928 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57psily-prevail.avi | 728231936 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57P.S. I Love You [2007] 720p.mkv | 681872767 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57ps i love you.MP4 | 676762256 | Movie filenames

Име на издавачот 59271-P.S.-I-Love-You23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени13928x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

P.S. I Love You преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip[Eng]-FXG1CD241x 0.00titlovic
59271-P.S.-I-Love-You1CD104x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toP.S. I Love You downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [jp] | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:P.S. I Love You movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:P.S. I Love You (eng), P.S. Я кохаю тебе (eng), Ps: Te Amo (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (184128)
[ Sometimes there's only one thing left to say. ] - A young widow discovers that her late husband has left her 10 messages intended to help ease her pain and start a new life.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle