Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Sherlock Holmes Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотSherlock Holmes 2009.x264.DolbyAC3 - crisgsm33.srt (107216бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56tbc-sh.avi | 730863616 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Sherlock.Holmes[2009]DvDrip-aXXo.avi | 736612352 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Sherlock Holmes {2009} DVDRIP. Jaybob.avi | 786442240 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57dmd-sh-cd1.avi | 733622272 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Sherlock Holmes[2009]DvDrip[Eng]-FXG.avi | 943229246 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Sherlock.Holmes.A.Game.Of.Shadows.TS.FiXED.XviD-SUMOTorrent. | 735092736 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Sherlock Holmes (2009) DVDSCR XviD-MAXSPEED www.torentz.3xfo | 1461179956 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Sherlock.Holmes.A.Game.of.Shadows.2011.BRRip.XviD-CiNT.avi | 734989940 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57l-sherlock.holmes.cd1.avi | 735277056 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Sherlock Holmes 2009.x264.DolbyAC3 - crisgsm33.avi | 733726908 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Sherlock.Holmes.2009.BDRtL.720p.x264.AC3.iTA.AAC.eNG-Arlong. | 4699673362 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Sherlock Holmes (2009).avi | 726348594 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57sherlock holmes 2010 dvdscreener sub.avi | 851204180 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58The Adventures of Rocky and Bullwinkle (2000) TVRip BGsub.a | 881806382 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58[a-s]_dragon_ball_-_049_-_roshis_suprise__rs2_[AB81624F].mkv | 193878306 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58[a-s]_dragon_ball_-_048_-_deep_sea_blue__rs2_[68BC491D].mkv | 173246054 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.5753_sherlock_holmes2009dvd_f2170.flv | 487425797 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Sherlock.Holmes.The.Hound.of.the.Baskervilles.2000.Xvid.DVDR | 736944128 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Sherlock.Holmes[2009]DvDrip-aXXo.avi | 736641555 | Movie filenames

Име на издавачот Sherlock Holmes 2009.x264.DolbyAC3 - crisgsm3323.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени23277x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Sherlock Holmes преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
x264 Dolby AC3 - crisgsm33 / DVDRip.XviD-TBc1CD15x 0.00titlovic
BDRip XviD-MAXSPEED, Bluray.1080p.DTSMA.x264.dxva-FraMeSTo... 1CD34x 0.00titlovic
BRRip 720p H264-3Li, DVDSCR.AC3–IMAGiNE1CD18x 0.00titlovic
DVDRip.XviD-DiAMOND2CD17x 0.00titlovic
DVDSCR XviD-MAXSPEED1CD12x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Sherlock Holmes downloadSherlock Holmes SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Warner Bros. [fr] | Warner Bros. [jp] | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Sherlock Holmes movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Sherlock Holmes (eng), sherlock holmes 2009 (eng), Шерлок Холмс (eng)
Рејтинг на филмот:7.6 / 10 (498033)
[ Depraved Adversary ] - Detective Sherlock Holmes and his stalwart partner Watson engage in a battle of wits and brawn with a nemesis whose plot is a threat to all of England.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle