Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Forrest Gump Македонски преводи (1994) 2CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Forrest Gump преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Forrest Gump 1994 BDRip H264 5.1 ch-SecretMyth (Kingdom-Re... 1CD138x 0.00
Forrest Gump 1994 BDRip H264 5.1 ch-SecretMyth (Kingdom-Re... 1CD971x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Forrest GumpForrest Gump watch online for freeForrest Gump downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Forrest Gump movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Forrest Gump (eng), Forrest Gump: The IMAX Experience (eng), Форрест Гамп (eng)
Рејтинг на филмот:8.8 / 10 (1424380)
[ ] - JFK, LBJ, Vietnam, Watergate, and other history unfold through the perspective of an Alabama man with an IQ of 75.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle