Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

"Prison Break" The Sunshine State S04E16 Македонски преводи (2008) 1CD srt

Season: 4 - Episode: 16

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотPrison Break 4x16 The Sunshine State.srt (44650бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.55prison.break.s04e16.hdtv.xvid.lol.avi | 366673920 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Prison Break S04E16 - The Sunshine State.avi | 183472128 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55prison.break.s04e16.dvdrip.xvid.topaz.avi | 366862336 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Episode 16 - The Sunshine State.mkv | 123739163 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Prison Break - S04 - E16 - The Sunshine State.mkv | 102505918 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55Prison Break - S04E16 -The Sunshine State.DVDRip.XviD.WS.AC3 | 556189696 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Prison.Break.S04E16.SWESUB.HDTV.XviD-Gabriel.avi | 366891008 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Prison.Break.S04E16.720p.HDTV.X264-DIMENSION.mkv | 1173764405 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Prison.Break.S04E16.DVDRip.XviD-TOPAZ.mp4 | 190497942 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Prison Break S01E16 720p BluRay ReEnc DeeJayAhmed.mkv | 332726902 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Prison Break S04E16 The Sunshine State 720p BluRay x265-Haxx | 176546631 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Prison Break S04E16 720p HDTV Nl subs DutchReleaseTeam.mkv | 604976306 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Prison Break 4x16 The Sunshine State.mkv | 102505919 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Prison.Break.S04E16.SWESUB.HDTV.XviD-DivXsweden.avi | 366970880 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Prison.Break.S04E16.The.Sunshine.State.720p.BDRip.x264.BGAud | 2310583877 | Movie filenames

Име на издавачот Prison Break 4x16 The Sunshine State23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени557x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.55 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Prison Break преводи Македонски S04E16
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTV.XviD-LOL1CD225x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.0 / 10 (1597)
[ ] - Lincoln calls Sara from Miami asking for news about Michael and tells that he is trying to retrieve the Scylla for The Company with Gretchen, T-Bag and Self. They find a lead in the Grafton...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle