Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

A Walk to Remember Македонски преводи (2002) 1CD sub

Преземи: A Walk to Remember movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи A Walk to Remember на 25 Мбит
The.Flash.2014.S03E08.720p.WEB-DL.DD5.1. (1340 MB) Good.Kids.2016.HDRip.XviD.AC3-OzZY1.avi (1218 MB)
supergirl.208.hdtv-lol[ettv].mkv (281 MB) Family.Guy.S15E07.HDTV.x264-FLEET.mkv (108 MB)
A Walk to Remember преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
A.Walk.to.Remember.2002.BRRip.x264-HUD1CD70x 0.00
A walk to remember1CD25x 0.00titlovic
A Walk To Remember [2002] MK1CD249x 0.00
A Walk to Remember1CD139x 0.00
Walk to Remember, A (2002)1CD15321x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:A Walk to Remember downloadA Walk to Remember SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:awalktoremember.com [us] (Warner Brothers) Info, trailer, screensaver
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:A Walk to Remember movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:A Walk to Remember (eng), Поспiшай кохати (eng)
Рејтинг на филмот:7.4 / 10 (163937)
[ There's more to attraction than meets the eye. (UK) ] - The story of two North Carolina teens, Landon Carter and Jamie Sullivan, who are thrown together after Landon gets into trouble and is made to do community service.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle