Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"Prison Break" Safe and Sound S04E05 Македонски преводи (2008) 1CD srt

Season: 4 - Episode: 5

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Prison Break movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотPrison Break 4x05 Safe & Sound.srt (46141бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Prison Break 4x05 Safe & Sound
ДодавачAnonymous @ . преземени383x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Prison Break" Safe and Sound на 25 Мбит
Suicide.Squad.2016.720p.BluRay.x264-[YTS (1000 MB) American.Dad.S13E04.720p.HDTV.x264-AVS[e (207 MB)
marvels.agents.of.s.h.i.e.l.d.407.hdtv-l (260 MB) Vikings.S04E11.720p.HDTV.x264-xHD.mkv (1052 MB)
Prison Break преводи Македонски S04E05
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTV.XviD-NoTV1CD270x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.4 / 10 (1358)
[ ] - The gang, with Don's help, must break into a safe at the Treasury Department to get the next Scylla card. Elsewhere, Gretchen manages to escape.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle