Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Nostradamus Македонски преводи (2000) 1CD srt

Преземи: Nostradamus movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотNostradamus.2012.srt (114528бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Nostradamus.201229.970 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени728x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.55 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Nostradamus на 25 Мбит
The.Flash.S03E17.720p.WEB-DL.DD5.1.H264- (1377 MB) Contratiempo ES (2016).avi (1392 MB)
Grimm.S06E12.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RAR (1661 MB) Sleepy.Hollow.S04E11.HDTV.x264-SVA.mkv (294 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Nostradamus downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Regent Entertainment
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Постери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:4.6 / 10 (466)
[ ] - A policeman must stop a medieval cult, who plan to bring about armageddon by summoning the spirit of Nostradamus.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle