Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Nostradamus: 2012 Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотNostradamus.2012.srt (114528бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Nostradamus.201229.970 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени732x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.55 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Nostradamus: 2012 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Nostradamus.20121CD27x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Nostradamus: 2012Nostradamus: 2012 watch online for freeNostradamus: 2012 downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Nostradamus: 2012 movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:4.9 / 10 (1061)
[ ] - Nostradamus' prophecies are interpreted alongside messages from ancient cultures about galactic alignment and the end of the world.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle