Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Dude, Where's My Car? Македонски преводи (2000) 1CD sub

Преземи: Dude, Where's My Car? movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотDude_MK.sub (53416бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Dude, Where's My Car (2000).avi | 734148608 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Dude.Wheres.My.Car.720.BrRip.x264.YIFY.mkv | 627830652 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Dude.Wheres.My.Car.2000.DVDRiP.XViD-STONERFLiCKS.avi | 733548544 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Dude.Wheres.My.Car.2000.BRRip.XviD.AC3-KiNGS.avi | 1579864064 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Dude, Where's My Car.avi | 675837952 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Dude.Wheres.My.Car.2000.DVDRip.avi | 733046784 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55Dude Where's My Car.avi | 652349440 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Dude.Wheres.My.Car.DVDRip.DivX-DOMiNiON.avi | 740325376 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Dude Where\'s My Car.mp4 | 1546431084 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Butterfly.Effect[2004]DvDrip[Eng]-Zeus_Dias.avi | 734828544 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Dude, Where's My Car.avi | 675837952 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56japhson-dwmc.mkv | 4696425968 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Dude, Where's My Car (2000).avi | 730185728 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Dude where's my car - SWESUB DVDRip XviD - wixian.avi | 733444096 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Dude.Wheres.My.Car.2000.DVDRiP.XViD-STONERFLiCKS.avi | 733548544 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Коментар на додавачотMacedonian Subs
Име на издавачотDude, Where s my car23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени2461x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Dude, Where's My Car? на 25 Мбит
Fantastic Beast and Where To Find Them 2 (1952 MB) Teen.Wolf.S06E02.720p.HDTV.x264-FZHD.mkv (798 MB)
Gilmore Girls 2016 S01E01 720p WEBRip x2 (785 MB) Gotham.S03E10.HDTV.x264-xTV.mkv (208 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Dude, Where's My Car? downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Dude, Where's My Car? movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Чувак, де моя машина? (eng)
Рејтинг на филмот:5.5 / 10 (117254)
[ After a night they can't remember, comes a day they'll never forget. ] - Two potheads wake up after a night of partying and cannot remember where they parked their car.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle