Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"Prison Break" The Art of the Deal S03E13 Македонски преводи (2008) 1CD srt

Season: 3 - Episode: 13

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Prison Break movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотPrison Break Season 3 Episode 13 - The Art of the Deal.srt (29252бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.54prison.break.s03e13.hdtv.xvid-xor.avi | 365826730 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56prison.break.s03e13.720p.hdtv.x264-ctu.mkv | 1153796647 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Prison Break [3x13] - The Art of the Deal.avi | 148005636 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Episode 13 - The Art of the Deal.mkv | 102964560 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55PRISON BREAK S3 E13 THE ART OF THE DIAL.avi | 365068288 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Prison.Break.S03E13.HDTV.XviD-SAL.avi | 262984462 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Prison.Break.S03E13.VOSTFR.HDTV.XviD-PM4.avi | 365993984 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56PB - 313 - The Art of the Deal.swesub.avi | 366942208 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Prison.Break.S03E13.HDTV.XviD-XOR.avi | 179591364 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Prison Break Season 3 Episode 13 - The Art of the Deal.mkv | 103431379 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Prison.Break.-.Season.03.Episode.13.mkv | 103429162 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Prison Break [3x13] The Art of the Deal.divx | 399968808 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Prison.Break.S03E13.HDTV.XviD[ abderrahim1980-S.T.U ].mkv | 363129424 | Movie filenames

Име на издавачот Prison Break Season 3 Episode 13 - The Art of the Deal23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени391x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.54 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Prison Break" The Art of the Deal на 25 Мбит
Marvels.Iron.Fist.S01E03.WEB.X264-DEFLAT (446 MB) The.Great.Wall.2016.1080p.HC.HDRip.X264. (3967 MB)
The.100.S04E07.HDTV.x264-xTV.mkv (348 MB) Legion.S01E07.PROPER.HDTV.x264-FLEET.mkv (321 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.9 / 10 (1890)
[ ] - LJ and Whistler are exchanged, but more surprises abound. Meanwhile, T-Bag's scheming finally pays off.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle