Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Paranormal Activity Македонски преводи (2007) 1CD srt

Преземи: Paranormal Activity movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотParanormal Activity.srt (68357бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.54Paranormal.Activity.DVDScr.XviD-IMAGiNE.avi | 1240332228 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Paranormal Activity {2009} DVDRIP. Jaybob.avi | 951140396 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Paranormal Activity [2007] DVDrip-Jarar.avi | 737891960 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57jmj-pa.avi | 734990336 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Paranormal Activity 2 TS READNFO XViD - IMAGiNE.avi | 1471778098 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56paranormal.activity.alternate.cut.dvdrip.xvid-nodlabs.avi | 734070784 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Paranormal_Activity_2_DVDRip_subsevenX.avi | 1112258916 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Paranormal.Activity.DVDScr.mkv | 373822767 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Paranormal Activity 2007.avi | 734928896 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Paranormal Activity.avi | 733978624 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Paranormal Activity 2 2010 TS XviD MEM.avi | 734563322 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Paranormal Activity [2009]DVDRip[Xvid]AC3 5.1[Eng]BlueLady.a | 1143207936 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Paranormal.Activity.2.Unrated.2010.DvdRip.Xvid {1337x}-Noir. | 734322914 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.59santi-pa.dvdrip.xvid.avi | 1546862592 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Paranormal Activity.mp4 | 749086436 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Paranormal Activity (2007) NLT Release.avi | 732835840 | Movie filenames

Име на издавачотParanormal Activity29.970 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени1081x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.54 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Paranormal Activity на 25 Мбит
Masterminds.2016.READNFO.HDRip.XviD.AC3- (1410 MB) Elementary.S05E07.HDTV.XviD-FUM.avi (348 MB)
The.Walking.Dead.S07E05.1080p.WEB-DL.DD5 (1851 MB) South.Park.S20E08.HDTV.x264-FLEET.mkv (94 MB)
Paranormal Activity преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Paranormal Activity1CD12545x 0.00
Screener.XVID-IMAGiNE1CD7x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Paranormal Activity downloadParanormal Activity SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Official site [fr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Paranormal Activity movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Atividades Paranormais (eng), Nadprirodna aktivnost (eng), Paranormal Activity 1 (eng), Paranormal Activity 2007 (eng), Паранормальне явище (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (186352)
[ Don't go alone (UK quad poster) ] - After moving into a suburban home, a couple becomes increasingly disturbed by a nightly demonic presence.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle