Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

The Bourne Ultimatum Македонски преводи (2007) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Bourne Ultimatum преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
64833-the_bourne_ultimatum2007_DVD_Rip1CD612x 0.00titlovic
Борновиот ултиматум1CD14771x 7.00logannn
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Bourne Ultimatum downloadThe Bourne Ultimatum SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [es] | Paramount [fr] | Universal [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Bourne Ultimatum movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:A Bourne ultimátum (eng), El Ultimatum de Bourne (eng), the bourne ultimatum (eng), The.Bourne.Ultimatum (eng), Ультиматум Борна (eng)
Рејтинг на филмот:8.1 / 10 (521488)
[ Remember everything. Forgive nothing. ] - Jason Bourne dodges a ruthless CIA official and his agents from a new assassination program while searching for the origins of his life as a trained killer.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle