Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Rush Hour 3 Македонски преводи (2007) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Rush Hour 3 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDRip -aXXo (malku ispraven)1CD45x 0.00titlovic
DvDrip-aXXo1CD729x 0.00titlovic
Rush.Hour.2[2001]DvDrip-aXXo1CD118x 0.00titlovic
Rush.Hour.3.2007.720p.BrRip.x264.Deceit.YIFY1CD388x 0.00titlovic
Rush Hour 31CD753x 0.00
Rush Hour 31CD9819x 10.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toRush Hour 3 downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Metropolitan Films [fr] | New Line Cinema [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Rush Hour 3 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Метеж 3 (mac), Rush Hour 3 (eng), Година пiк 3 (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (134157)
[ This summer they're kicking it in Paris bigger time then ever ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle