Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

George of the Jungle Македонски преводи (1997) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download George of the JungleGeorge of the Jungle watch online for freeGeorge of the Jungle downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:George of the Jungle movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:George of the Jungle (eng), Джордж iз джунглiв (eng)
Рејтинг на филмот:5.4 / 10 (61385)
[ Watch out! ] - A man raised in the jungle by apes falls in love with a wealthy American heiress.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle