Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Recep Ivedik 3 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Movie for subtitle might be wrong, please help us with correction (2)

Преземи: Recep Ivedik 3 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Recep Ivedik 3 на 25 Мбит
The.Girl.on.the.Train.2016.RERiP.720p.Bl (5625 MB) hawaii.five-0.2010.714.hdtv-lol[ettv].mk (447 MB)
Sherlock - S04E03 The Final Problem 2017 (722 MB) scorpion.313.hdtv-lol[ettv].mkv (333 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Recep Ivedik 3 downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Recep Ivedik 3 movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:4.1 / 10 (11948)
[ ] - Recep Ivedik has been depressed since the death of his grandmother. Everyone who tries to help him fails. A young girl named Zeynep, who can't find an apartment, stays with Recep. Initially...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle