Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Mr. Bones 2: Back from the Past Македонски преводи (2008) 1CD srt

Преземи: Mr. Bones 2: Back from the Past movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Mr. Bones 2: Back from the Past на 25 Мбит
Blindspot.S02E09.HDTV.XviD-FUM.avi (349 MB) scorpion.309.hdtv-lol.mkv (327 MB)
BIG-War.Dogs.BDRip.XviD.avi (1450 MB) The.Flash.3x07.HDTV.Xvid.Mp3.[4].[SBT].a (362 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Mr. Bones 2: Back from the Past downloadMr. Bones 2: Back from the Past SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Mr. Bones 2: Back from the Past movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:4.7 / 10 (523)
[ ] - A sequel to the 2001's "Mr. Bones," which follows the further adventures of a white African witch doctor.
Режирано од :
Жанр:
Hide ads
download subtitle