Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Dear John Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: Dear John movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотDear John subtitle.srt (84054бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.54Dear John.2010.DvdRip.Xvid {1337x}-Noir.avi | 735755768 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Dear John(2010) [ch4cal].mkv | 733490583 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Dear John[2010]DvDrip[Eng]-FXG.avi | 733923328 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Dear.John.2010.SWESUB.DVDRip.XviD-Huzzy.avi | 733978624 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Dear.John.2010.BRRip.720p.XviD.AC3-KiNGS.avi | 3134591238 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Dear.John.2010.1080p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 1616305845 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Dear John.2010.DvdRip.Xvid {1337x}-Noir.avi | 735755768 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Dear John 2010 720p BRRip H264 AAC-GiPSY.mp4 | 2112863448 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Dear.John.2010.BRRip.XviD.AC3-CRiMES.avi | 1902147584 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66metis-dearj-1080p.mkv | 8525986851 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57rx-dearjohn.avi | 1471324160 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Dear.John.2010.x264.DTS-WAF.mkv | 2202219717 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Dear John DvDrip Flyer - 2010.avi | 734291968 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57343411.avi | 735664128 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58True.Justice.Dark.Vengeance.2011.DVDRip.XviD-ViP3R.avi | 734011392 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Dear John.mp4 | 1863754388 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64arw-dearj-dvdrip-xvid-cd1.avi | 730148864 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Dear.John.2010.NL-subs.xvid.(DutchReleaseTeam).avi | 777969338 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Dear.John.2010.720p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 734581753 | Movie filenames

Име на издавачот Dear John subtitle23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени2264x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.54 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Dear John на 25 Мбит
arq.2016.1080p.webrip.x264-skgtv.mkv (4080 MB) lethal.weapon.112r.hdtv-lol[ettv].mkv (248 MB)
Jack.Reacher.Sem.Retorno.2017.720p.BluRa (1451 MB) scorpion.313.hdtv-lol[ettv].mkv (333 MB)
Dear John преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip[Eng]-FxG, 720p.XviD.AC3-KiNGS1CD17171x 0.00titlovic
Dear.John[2010]DvDrip[Eng]-FxG1CD2441x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Dear John downloadDear John SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [fr] | Official site [nl] | Official site [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Dear John movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Dear John (eng), Любий Джон (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (108082)
[ What would you do with a letter that changed everything ? ] - A romantic drama about a soldier who falls for a conservative college student while he's home on leave.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle