Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Subtitles from trusted source

The Road Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: The Road movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотThe.Road.LIMITED.DVDRip.XviD-NeDiVx.srt (42087бајти) прикажи преглед

Име на издавачотThe.Road.LIMITED.DVDRip.XviD-NeDiVx23.976 FPS
Додавачdamilica @ . преземени4860x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Road на 25 Мбит
warq.mkv (1602 MB) Sherlock.S04E03.720p.HDTV.x264-FLEET[ezt (1277 MB)
Jack.Reacher.Never.Go.Back.2016.720p.Blu (4475 MB) Lucifer.S02E11.1080p.HDTV.X264-xHD.mkv (2159 MB)
The Road преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
LIMITED.DVDRip.XviD-NeDiVx / 720p.BRRip.264.YIFY1CD57x 0.00titlovic
DVDSCR.XVID.V2-ToXiC1CD9x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Road downloadThe Road SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [fr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Road movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Road (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (183214)
[ In a moment the world changed forever. ] - In a dangerous post-apocalyptic world, an ailing father defends his son as they slowly travel to the sea.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle