Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles from trusted source

Kick-Ass Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: Kick-Ass movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Kick-Ass на 25 Мбит
The.Flash.2016.S03.E08.HDTV.XviD-FUM.avi (348 MB) American.Dad.S13E04.720p.HDTV.x264-AVS[e (207 MB)
gotham.311.hdtv-lol[ettv].mkv (222 MB) Masterminds.2016.1080p.READNFO.WEB-DL.H2 (3489 MB)
Kick-Ass преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Kick-Ass-MKD1CD80x 0.00
KickAss.2010.480p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON1CD10619x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Kick-Ass downloadKick-Ass SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Lionsgate [us] | Official Facebook | Official site [es] | Official site [fr] | Official site [jp] | Official site [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Kick-Ass movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Пипець (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (439513)
[ Have fear. They're here. ] - Dave Lizewski is an unnoticed high school student and comic book fan who one day decides to become a superhero, even though he has no powers, training or meaningful reason to do so.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle