Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Subtitles from trusted source

Deadly Impact Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: Deadly Impact movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Deadly Impact на 25 Мбит
Big.Little.Lies.Part.4.HDTV.x264-SVA.mkv (297 MB) Rogue.One.2016.BRRip.XviD.AC3.SBT.avi (1560 MB)
Gold.2016.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8.av (1755 MB) Girls.S06E05.HDTV.x264-SVA[PRiME].mkv (163 MB)
Deadly Impact преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip.XviD GFV1CD14x 0.00titlovic
DVDRip.XviD.AC3-AsA, DVDRip.XviD-GFW1CD5x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Deadly Impact downloadDeadly Impact SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Deadly Impact movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Angelmaker (eng), To Live and Die (eng)
Рејтинг на филмот:5.3 / 10 (2184)
[ ] - A police officer with a painful past returns home to help the FBI track down a mastermind assassin.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle