Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Subtitles from trusted source

Crazy on the Outside Македонски преводи (2010) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Crazy on the Outside преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BdRip.Xvid-Noir1CD14x 0.00titlovic
DvDrip[Eng]-FXG1CD4x 0.00titlovic
Crazy.On.The.Outside.2010.BdRip.Xvid-NoirSubtitles from trusted source1CD380x 0.00damilica
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Crazy on the Outside downloadCrazy on the Outside SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Crazy on the Outside movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:5.6 / 10 (5025)
[ He survived three years of hard time. Now comes a little family time. ] - A recently paroled ex-con who has trouble adjusting to the wacky normalcy of life outside of prison. He has spent the last three years behind bars after getting caught committing a crime and taking the rap for his much more dangerous pal.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
download subtitle