Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Subtitles from trusted source

The Book of Eli Македонски преводи (2010) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Book of Eli преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
[2010]DvDrip-aXXo1CD14x 0.00titlovic
BdRip.Xvid {1337x}-Noir1CD13x 0.00titlovic
720p BluRay x264-WiKi / AC3-ELiTE / Noir1CD131x 0.00titlovic
The Book of Eli.2010.BdRip.Xvid {1337x}-Noir1CD13072x 0.00
Gokopura1CD390x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Book of Eli downloadThe Book of Eli SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Metropolitan Films [fr] | Official site [jp] | Official site [kr] | Sony Pictures | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Book of Eli movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Book of Eli (eng), The Book Of Eli 2010 (eng), Книга Iлая (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (240317)
[ We walk by faith not by sight ] - A post-apocalyptic tale, in which a lone man fights his way across America in order to protect a sacred book that holds the secrets to saving humankind.
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle