Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
The Green Mile subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

The Green Mile Македонски преводи (1999) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Green Mile преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip XviD AC3-SANTi1CD381x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Green Mile movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:The Green Mile (eng), Зелена миля (eng), green mile (eng), Mtsvane mili (eng), Stephen King's The Green Mile (eng)
Рејтинг на филмот:8.6 / 10 (1034079)
[ Miracles do happen. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle