Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Subtitles for high-definition movie

The Taking of Pelham 123 Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Taking of Pelham 123 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
the.taking.of.pelham.123.1080p.bluray.x264-hdmi.mkd1CD9x 0.00
R5.LiNE.XviD-DEViSE1CD11x 0.00titlovic
BRRip H264 AAC-SecretMyth (Kingdom-Release)1CD36x 0.00titlovic
DvDRip-FxM1CD16x 0.00titlovic
1080p.BluRay.x264-LTT1CD1727x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Taking of Pelham 123 downloadThe Taking of Pelham 123 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [br] | Official site [mx] | Sony Pictures [jp] | Sony Pictures [uk] | Sony Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Taking of Pelham 123 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Захоплення пiдземки 1 2 3 (eng), Camelot-top123 (eng), The Taking of Pelham 1 2 3 (eng), The Taking of Pelham 123 (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (159014)
[ ] - Armed men hijack a New York City subway train, holding the passengers hostage in return for a ransom, and turning an ordinary day's work for dispatcher Walter Garber into a face-off with the mastermind behind the crime.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle