Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Avatar Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Avatar преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.Bluray.x264-CBGB / BluRay 720p H264-3Li/1080p.BluRay.... 1CD120x 0.00titlovic
720p.BDRip.XviD.AC3-ViSiON1CD72x 0.00titlovic
DVDRiP.XViD-iMBT2CD20x 0.00titlovic
RETAiL.DVDRip.XviD.AC3-ViSiON / FXG1CD22x 0.00titlovic
PROPER DVDSCR XviD-MAXSPEED1CD30x 0.00titlovic
DvDScr XviD - Noir / IMAGiNE / AC3-FLAWL3SS/DVDScr H264 AA... 1CD19x 0.00titlovic
Avatar1CD35x 0.00
Avatar.2009.DVDSCR.XviD-Noir1CD758x 0.00
Avatar[2009][Hard.Subs]DvDrip-aXXo1CD514x 0.00titlovic
Avatar.2009.720p.BluRay.x264-ELiTESubtitles from trusted source1CD1404x 0.00damilica
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Avatar downloadAvatar SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Official site [br] | Official site [de] | Official site [fr] | Official site [gr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Avatar movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Avatar (eng), Avatar: An IMAX 3D Experience (eng), Avatar: Special Edition (eng), James Cameron's Avatar (eng), Project 880 (eng), Аватар (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (930169)
[ Return to Pandora ] - A paraplegic marine dispatched to the moon Pandora on a unique mission becomes torn between following his orders and protecting the world he feels is his home.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle