Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Shutter Island Македонски преводи (2010) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Shutter Island преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
R5.LiNE.Xvid {1337x}-Noir1CD25x 0.00titlovic
R5 DVDRip XviD1CD16x 0.00titlovic
720p.BluRay.x264.DTS-WiKi1CD423x 0.00titlovic
480p.BDRip.LiNE.XviD-ViSiON1CD14x 0.00titlovic
DvDrip MXMG1CD20x 0.00titlovic
Shutter.Island.2010.480p.BDRip.LiNE.XviD-ViSiON1CD735x 0.00
Shutter.Island.2010.720p.BluRay.x264.DTS-WiKi1CD31054x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Shutter Island watch online for freeShutter Island downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [fr] | Official site [jp] | Official site [nl] | Paramount Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Shutter Island movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Shitter Island (mac), Ashecliffe (eng), Ilha do Medo (eng), Shutter Island (eng), Острiв проклятих (eng)
Рејтинг на филмот:8.1 / 10 (864389)
[ Someone is missing. ] - In 1954, a U.S. marshal investigates the disappearance of a murderess who escaped from a hospital for the criminally insane.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle