Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

The Crazies Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: The Crazies movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Crazies на 25 Мбит
Bones.S12E10.XviD-AFG.avi (461 MB) Gold.2016.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8.av (1755 MB)
Resident.Evil.The.Final.Chapter.2016.HDR (700 MB) The.Great.Wall.2016.1080p.KORSUB.HDRip.x (3995 MB)
The Crazies преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Crazies.2010.R5.LiNE.Xvid {1337x}-Noir1CD52x 0.00
BDRip.XviD-SAiNTS / BRRip.720p.XviD.AC3-KiNGS1CD12x 0.00titlovic
R5 LiNE XviD - Noir / ViSiON / IMAGiNE / Rx / PrisM1CD9x 0.00titlovic
TS XviD-IMAGiNE / Rx1CD10x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Crazies downloadThe Crazies SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [fr] | Official site [jp] | Official site [mx]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Crazies movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:6.5 / 10 (95015)
[ Fear Thy Neighbor ] - About the inhabitants of a small Iowa town suddenly plagued by insanity and then death after a mysterious toxin contaminates their water supply.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle