Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Saw VI Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Saw VI преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
2009.BDRip.XviD-iMBT1CD26x 0.00titlovic
SawVI-kompleten Mkd1CD11x 0.00titlovic
Saw.VI.2009.BDRip.XviD-iMBT1CD8376x 0.00
SAW VI1CD143x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Saw VI downloadSaw VI SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Lionsgate [us] | Metropolitan Films [fr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Saw VI movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Пила VI (eng), Jigsaw Puzzle 6: 6 Killer (eng), Saw VI (eng), Saw VI (6) (eng)
Рејтинг на филмот:6.0 / 10 (81420)
[ 6 Chances, 6 Lessons. 6 Choices. ] - Agent Strahm is dead, and FBI agent Erickson draws nearer to Hoffman. Meanwhile, a pair of insurance executives find themselves in another game set by Jigsaw.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
download subtitle