Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Saw VI Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: Saw VI movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Saw VI на 25 Мбит
Lucifer.S02E10.HDTV.x264-LOL[eztv].mkv (264 MB) Vikings.S04E11.REPACK.XviD-AFG.avi (431 MB)
Gotham.S03E11.HDTV.x264-LOL[eztv].mkv (222 MB) Shooter.S01E01.WEBRip.XviD-FUM[ettv].avi (347 MB)
Saw VI преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
2009.BDRip.XviD-iMBT1CD11x 0.00titlovic
SawVI-kompleten Mkd1CD8x 0.00titlovic
Saw.VI.2009.BDRip.XviD-iMBT1CD8348x 0.00
Gokopura1CD212x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Saw VI downloadSaw VI SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Lionsgate [us] | Metropolitan Films [fr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Saw VI movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Jigsaw Puzzle 6: 6 Killer (eng), Saw VI (eng), Saw VI (6) (eng), Пила VI (eng)
Рејтинг на филмот:6.0 / 10 (77012)
[ The Game Comes Full Circle ] - Agent Strahm is dead, and FBI agent Erickson draws nearer to Hoffman. Meanwhile, a pair of insurance executives find themselves in another game set by jigsaw.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle