Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

District 9 Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: District 9 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи District 9 на 25 Мбит
Criminal.Minds.S12E07.HDTV.x264-FLEET.mk (210 MB) Trolls 2016 NEW HDTS x264 AC3 TiTAN.mkv (1248 MB)
The.Secret.Life.of.Pets.2016.HUN.BDRiP.x (1048 MB) gotham.311.hdtv-lol[ettv].mkv (222 MB)
District 9 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
x264.720p-HR, 720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON1CD30x 0.00titlovic
BDRip.XviD-iMBT2CD10219x 0.00titlovic
District 9.2009.R5.Xvid {1337x}-Noir1CD71x 0.00titlovic
District.9.x264.720p1CD954x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:District 9 downloadDistrict 9 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [fr] | Official site [jp] | Official site [mx]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:District 9 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:District 9 (eng), District Nine (eng), District-9 (eng), Distrito 9 (eng), Dystrykt 9 (eng), Дев'ятий округ (eng)
Рејтинг на филмот:8.0 / 10 (536138)
[ You are not welcome here. ] - An extraterrestrial race forced to live in slum-like conditions on Earth suddenly finds a kindred spirit in a government agent who is exposed to their biotechnology.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle