Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

"24" Day 8: 8:00 p.m.-9:00 p.m. S08E05 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Season: 8 - Episode: 5

- All subtitles for this TV Series

Преземи: 24 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "24" Day 8: 8:00 p.m.-9:00 p.m. на 25 Мбит
Marvels.Iron.Fist.S01E04.WEB.X264-DEFLAT (358 MB) The Big Bang Theory [10x18] The Escape H (372 MB)
The.Great.Wall.2016.KORSUB.HDRip.x264-xF (902 MB) The.Walking.Dead.S07E13.REPACK.HDTV.x264 (475 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:24 downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.1 / 10 (624)
[ ] - The Russians mistrust Renee, U.S.-Kamistan negotiations hit a snag, and the past of CTU analyst Dana Walsh becomes her nightmare.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle